luty 2017

Kosmetyki za grosze - czyli jak się obkupiłam za 50 złotych?

Jestem maniaczką promocji, rabatów, wyprzedaży i dobrych cen. ;) Lubię szperać i szukać okazji cenowych. Mój chłopak śmieje się ze mnie, że potrafię latać do kilku sklepów, żeby oszczędzić parę złotych. :) Taka po prostu jestem, a może to kwestia wychowania, szacunku do pieniądza i pracy?

Kosmetyki do których wracam

Kiedyś, któraś z Was w komentarzach czy na facebooku poprosiła mnie o wpis z kosmetykami do których często wracam. Pomyślałam, że to dobry pomysł, no bo powraca się tylko do dobrych i sprawdzonych rzeczy! :) Chodziło głównie o produkty do włosów, a wbrew pozorom nie mam za wiele takich, które regularnie kupuję.

Hair dusting i Split Ender Pro – skuteczne strzyżenie bez skracania włosów?

Ostatnio podcinałam końcówki, które po pół rocznej przewie od strzyżenia były już gdzieniegdzie mocno rozdwojone... Jak widzicie nawet pomimo starannej pielęgnacji nie da się uniknąć zniszczeń. Jednak jak wiadomo wszystkie włosy nie są jednej długości.

Powrót do strzyżenia maszynką na prosto – delikatne podcięcie włosów u nowej fryzjerki godnej polecenia

Ostatnio moje końcówki dosyć mocno się podniszczyły, było już sporo rozdwojeń. W końcu nic dziwnego, bo ostatnio podcinałam włosy pół roku temu!

Odżywka na porost rzęs LashVolution po miesiącu codziennego stosowania

Bardzo się ucieszyłam, gdy portal znamlek.pl zaproponował mi przetestowanie jednego z produktów, które można zobaczyć na ich stronie. Znamlek to baza leków, suplementów, kosmetyków i opinii o nich.

Styczniowa pielęgnacja włosów Kokoszki 2017

Od poprzedniego miesiąca moja pielęgnacja niewiele się zmieniła. Właście to wprowadziłam nowe ampułki z placentą, maskę figową oraz odżywkę nawilżającą bez spłukiwania. Na szczegóły zapraszam do wpisu. :)